В УСЗН Добропільської міської ради діє послуга QR-шерингу для надання копій цифрових документів

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що для підвищення ефективності надання мешканцям громади соціальної підтримки (прийом документів на житлові субсидії, призначення пільг, державних соціальних допомог, тощо) та для прискорення обробки персональних даних громадян в управлінні з 2022 року запроваджено послугу QR-шерингу та розміщено QR-коди для надання копій цифрових документів.

Також з метою позачергового надання адміністративних послуг ветеранам війни, учасникам бойових дій, людям з інвалідністю внаслідок війни, членам сімей загиблого (померлого) ветерана війни, членам сімей загиблого (померлого) захисника і захисниці України, забезпечено можливість шерингу (надання електронної копії документу за допомогою застосунку Дія) е-посвідчення ветерана через Портал Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

З початку 2024 року послугою QR-шерингу вже скористалося 945 відвідувачів управління. Щоб скористатися послугою шерингу, необхідно оновити «Дію» до останньої версії.

Послугу реалізувало Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством соціальної політики України. Шеринг документів в управлінні соціального захисту населення став можливим завдяки інформаційним обмінам застосунку «Дія» та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

 

Також зверніть увагу...