Щодо реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 09.04.2024 № 385 «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, за принципом «гроші ходять за дитиною».

Метою експериментального проєкту є надання до 31 грудня 2024 року дітям, (у тому числі, зареєстрованим, як внутрішньо переміщена особа, що отримує допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам), що виховуються в малозабезпеченій сім’ї та належать до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї, послуг з оздоровлення та відпочинку.

За наявності у отримувача бюджетних коштів встановленого  мобільного додатка «Дія», йому автоматично надходить  повідомлення про можливість  отримання бюджетних коштів. Якщо у отримувачів не встановлено мобільний додаток «Дія», структурні підрозділи з питань соціального захисту населення здійснюють інформаційне супроводження отримувачів щодо надання послуги з оздоровлення та відпочинку дітей  з використанням електронного або телефонного зв’язку.

Отримувачем бюджетних коштів є один з батьків (особа, яка його/її замінює), який відкриває поточний рахунок в АТ«ПриватБанк», куди перераховуються кошти в розмірі 15980 грн. на кожну дитину.

Спеціалістами управління соціального захисту населення Добропільської міської ради шляхом використанням електронного та телефонного зв’язку, повідомлення щодо оздоровлення дітей  отримала 81 сім’я (189 дітей), які зареєстровані на території Добропільської міської територіальної громади.

За більш детальнішою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: пр-т Шевченка, буд. 15 або за телефонами   (062) 772-80-59 та 066-867-16-17.

Також зверніть увагу...