У Добропіллі обговорили питання сприяння зайнятості та надання соціальної підтримки ВПО

Днями у Добропільській МВА відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, яку провів її голова – Ігор НЕМЧЕНКО.
Серед питань порядку денного розглядалась програма сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб та організація роботи щодо надання соціальної підтримки ВПО (з урахуванням змін, затверджених постановою КМУ від 26.01.2024 №94).
В.о. директора Добропільського міського центру зайнятості Тетяна ЯЦУРА представила програми працевлаштування для ВПО та фінансової підтримки роботодавців, які беруть на роботу внутрішньо переміщених осіб. Також вона поінформувала присутніх про стан зайнятості ВПО у Добропільській громаді та ознайомила із можливостями працевлаштування, пошуку роботи, перекваліфікації, отримання грантів для відкриття бізнесу та ваучера на навчання.
«Питання профорієнтації та працевлаштування людей – є вкрай важливим. Це добре, як для ВПО, так і для громади, адже кожен працевлаштований мешканець – це також сплачені до бюджету податки. Спільно працюємо, аби втілити у життя важливі соціальні проєкти» – наголосив заступник начальника Добропільської МВА Ігор КУРДЯ.
Серед іншого керівник управління соцзахисту міської ради Ірина ШИРИНА зазначила, що наразі на обліку в управлінні перебуває 10135 внутрішньо переміщених осіб, з них ВПО з 24 лютого 2022 року – 3889 осіб, сімей – 4243. Працює мобільний соціальний офіс, постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо надання соціальної підтримки ВПО. Першочергово ведеться прийом Ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України.
За підсумками засідання напрацьовані подальші кроки, спрямовані на забезпечення потреб ВПО. Обговорені пріоритетні напрямки діяльності щодо адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Добропільську громаду.

Також зверніть увагу...