Пакунок малюка 2024

Урядом 09 лютого 2024 року було внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», які діють з січня місяця поточного року.

Реалізація пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020-2024 роках, передбачає перерахування грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” батькам, у яких народилася дитина, а в разі їх відсутності – патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам новонародженої дитини лише на поточний рахунок із спеціальним режимом використання, відкритий в АТ КБ “ПриватБанк”.

У 2024 році розмір одноразової матеріальної допомоги «пакунок малюка» складає 7689 грн.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну новонароджену дитину для придбання дитячих товарів – засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок; дитячого одягу та взуття; дитячого харчування; дитячого посуду; дитячих іграшок; текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр; дитячих ходунків, дитячих колясок, дитячих ванночок для купання.

Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача відкритий в АТ КБ “ПриватБанк”.

Спеціальний рахунок може бути відкритий отримувачем:

– особисто за його зверненням до відділення уповноваженого банку;

– за допомогою засобів мобільного застосунку та/або офіційного веб-сайту уповноваженого банку (за технічної можливості).

ВАЖЛИВО! Поповнення спеціального рахунка, зняття з нього готівки та переведення коштів забороняється.

У разі повернення товару кошти повертаються на спеціальний рахунок, з якого здійснювалася оплата такого товару. Повернення отримувачу коштів готівкою або на інший його рахунок забороняється.

Спеціальний рахунок закривається уповноваженим банком (без заяви отримувача) через 12 місяців з дня зарахування на нього коштів грошової компенсації, а за наявності залишку невикористаних коштів грошової компенсації на дату його закриття – після повернення уповноваженим банком коштів грошової компенсації із спеціального рахунка отримувача на відповідний рахунок Державної служби у справах дітей.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

– (06277) 2-80-59;

– (066) 867-16-17.

Також зверніть увагу...