27 лютого 2024 року в Добропільській МВА відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення.

27 лютого 2024 року в Добропільській МВА під головуванням Ігоря КУРДІ відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення.
Основним на порядку денному було обговорення змін в законодавстві щодо виплат ВПО та іншим вразливим категоріям осіб (затверджені постановою КМУ від 26.01.2024 №94). Також серед іншого розглянуто Порядок проходження ідентифікації пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб.
Щодо питання соціальної підтримки ВПО, Ірина Ширина, начальник управління соцзахисту населення міської ради зауважила, що за рішенням Уряду виплату допомоги всім ВПО, які її отримували до 1 лютого, вже автоматично продовжено до 1 березня, а після 1 березня на 6 місяців виплату буде продовжено найбільш вразливим категоріям осіб:
автоматично
– пенсіонерам, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсій не перевищував 9 444 грн;
– особам з інвалідністю І чи ІІ групи та дітям з інвалідністю до 18 років, тяжкохворим дітям;
– дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа віком до 23 років, а також батькам-вихователям і прийомним батькам.
за заявою
– особам, у яких є діти до 14 років, які не мають змоги відвідувати виховні та навчальні заклади або навчання відбувається у форматі онлайн, через що батьки не мають можливості працювати;
– малолітнім дітям, які прибули без супроводу батьків, та вагітним жінкам, починаючи з 30 тижня вагітності.
Важливо, що умовою продовження виплат на додаткові 6 місяців є не перевищення розміру доходу 9 444 гривень на особу.
Допомога продовжуватиметься родинам, у яких працездатні особи працевлаштувались, зареєструвались як ФОП та розпочали відповідну діяльність та у родині є діти віком до 14 років.
Допомогу також зможуть отримати родини, якщо хтось із працездатних членів не працює, але зареєстровані в центрі зайнятості.
УСЗН Добропільської міської ради приймає заяви на продовження зазначених виплат як за основним місцем розташування, так і через мобільний офіс (працює згідно графіку).
Записатись на прийом та отримати додаткові роз’яснення можна також за телефонами: 06277 2-80-59; 066-867-16-17.

Також зверніть увагу...