До уваги внутрішньо переміщених осіб !!!

За рішенням Уряду виплату допомоги всім внутрішньо переміщеним особам, які отримували її до 1 лютого, автоматично було продовжено до 1 березня .
Звертаємо увагу, що з 1 березня 2024 року виплату допомоги буде продовжено на 6 місяців ВПО, які належать до найбільш вразливих категорій:
АВТОМАТИЧНО:
• пенсіонерам, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує 9444 грн (чотири прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність);
• особам з інвалідністю I чи II групи та дітям з інвалідністю віком до 18 років, тяжкохворим дітям;
• дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа віком до 23 років, а також батькам-вихователям і прийомним батькам.
ЗА ЗАЯВОЮ:
• малолітнім дітям, які прибули без супроводу батьків, та вагітним жінкам (починаючи з 30 тижня вагітності).
• особам, які втратили працездатність, але не мають права на пенсійну виплату.
• особам, які перемістилися з 1 січня 2022 року з територій, включених до переліку територій бойових дій, у яких є діти до 14 років, які не мають змоги відвідувати виховні та навчальні заклади або навчання відбувається у форматі офлайн/онлайн, через що батьки не мають можливості працювати.
• особам, які перемістилися з 1 січня 2022 року з територій, включених до переліку територій бойових дій, які доглядають за особою з інвалідністю І групи, дитиною з інвалідністю, тяжко хворою дитиною, особою з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок психічного розладу.
Важлива інформація !!!
Умовою продовження виплат на додаткові 6 місяців є не перевищення розміру доходу 9444 грн. на одного члена сім’ї особу.
Допомога продовжуватиметься родинам, у яких працездатні особи працевлаштувалися, зареєструвалися як фізична особа-підприємець та розпочали відповідну діяльність/або отримали допомогу на здобуття економічної самостійності/мікрогрант тощо та у складі сім’ї є діти віком до 14 років.
Зазначимо, що управління соціального захисту населення Добропільської міської ради приймає заяви на продовження допомоги на проживання ВПО.
Звертаємо увагу, що для зручності відвідувачів та задля уникнення черг варто записатися на прийом та у визначений день і час прийти до управління соціального захисту населення Добропільської міської ради для оформлення заяви.
Записатися на прийом та отримати додаткові роз’яснення можна також за телефонами:
– (06277) 2-80-59;
– (066) 867-16-17.

Також зверніть увагу...