Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради повідомляє, що в 2024 році в Добропільській міській територіальній громаді реалізується бюджетна програма «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Управлінням укладено договори з закладом із роздрібної торгівлі лікарськими засобами Товариством з обмеженою відповідальністю «Адмотіс» та з комунальним некомерційним підприємством «Добропільська міська стоматологічна поліклініка» для безоплатного позачергового зубопротезування.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Адмотіс» забезпечує громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мешкають в м. Добропілля, Святогорівському, Ганнівському, Світлівському старостинських округах ліками за рецептами лікарів за адресами:
– м. Добропілля, вул. І.Франка 30 – аптека №144,
– м. Білицьке, вул. Харківська 3 – аптека №146.
Пільгу з безоплатного позачергового зубопротезування можна отримати за адресою м. Добропілля, м/н. Молодіжний 6 – стоматологія.
Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Добропільської міської ради за телефонами:
– (06277) 2-80-59;
– (066) 867-16-17.

Також зверніть увагу...