На черговому засіданні Ради з питань ВПО при Добропільській МВА затвердили стратегічні питання підтримки переселенців

На черговому засіданні Ради з питань ВПО при Добропільській МВА розглянули стратегічні питання підтримки переселенців
Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при органах місцевого самоврядування є універсальним механізмом колегіального представлення інтересів цільової категорії та сприяє посиленню інтеграційних процесів ВПО в приймаючі громади.
27 грудня відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Добропільській МВА під головуванням Ігоря НЕМЧЕНКА.
Учасники засідання погодили Міську програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Добропільській міській територіальній громаді на 2024 рік, розглянули і затвердили План роботи Ради з питань ВПО при Добропільській МВА на 2024 рік, а також обговорили поточний стан використання інструментів підтримки ВПО в громаді.
Одноголосним рішенням членів Ради планові стратегічні документи було прийнято..
«Роботи багато, але разом ми маємо можливості реалізовувати багато корисних та важливих проектів і діяльність Ради з питань ВПО – це чіткий механізм участі переселенців у місцевому самоврядуванні» – зазначила Ірина ШИРИНА під час доповіді.
Під час активного діалогу обговорено пріоритетні напрямки подальшої діяльності та комунікації у питаннях адаптації й інтеграції ВПО у життя Добропільської міської територіальної громади.
“Робота з ВПО – це виклик перед усією державою на декілька десятків років, тому працювати над цим ми маємо вже сьогодні”- підсумував Ігор КУРДЯ, заступник начальника Добропільської міської військової адміністрації.

Також зверніть увагу...