Протягом опалювального сезону 2023-2024 років діє експериментальний проект

З метою підтримки мешканців домогосподарств, які не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, звертаємо увагу про запровадження в умовах воєнного стану, додаткової підтримки населення на придбання твердого пічного побутового палива.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 затверджено «Порядок реалізації протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива». Цей Порядок визначає механізм реалізації протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Учасниками експериментального проекту є одержувачі пільг та житлових субсидій на придбання твердого пічного побутового палива, які проживають у житлових приміщеннях (будинках), не отримують комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення і які протягом 2023-2024 років звернулися до органів Пенсійного фонду України за наданням додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива.

Додаткова підтримка одержувачам пільг/житлових субсидій на придбання твердого пічного побутового палива згідно з цим Порядком може бути здійснена не більше одного разу протягом строку дії експериментального проекту.

Також зверніть увагу...