Міжнародний день людей з інвалідністю

     Щороку 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.  Відзначення цієї дати мобілізує підтримку громадськості для розв’язання найважливіших питань, що стосуються соціальної інтеграції людей з інвалідністю, сприяє підвищенню обізнаності про їхні проблеми й привертає увагу до переваг інклюзивного суспільства, доступного для всіх. Міжнародний день осіб  з інвалідністю – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.
     До Міжнародного дня осіб з інвалідністю в рамках комплексної програми «Громада Вами опікується» було прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету, допомогу отримали 44 особи.
     Завдяки сприянню Добропільської міської військової адміністрації продуктові набори отримали особи, які обслуговуються Територіальним центром соціального обслуговування та вихованцi Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.
     Користуючись нагодою, хочеться висловити слова вдячності всім особам з інвалідністю за силу духу та стійкість, за оптимізм та мужність, за незламність духу та активну життєву позицію, а вашим рідним, близьким та тим, хто поруч – за допомогу і турботу, за підтримку і захист, за щоденне піклування і увагу.
     Разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Також зверніть увагу...