31 жовтня 2024 року відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Добропільській МВА

Відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Добропільській МВА
Основна увага була приділена реалізації ветеранської політики та підтримки членів сімей загиблих захисників та захисниць на території Добропільської громади та напрацюванню ефективного механізму координації та оперативного реагування на вирішення проблемних питань.
Ірина Ширина, начальник управління соціального захисту міської ради, ознайомила присутніх з основними напрямками роботи з ветеранами та членами сімей загиблих захисників. Окремий акцент був зроблений на необхідності виконання місцевих програм підтримки ветеранів війни та членів їх родин. Крім цього, на засіданні обговорювалися питання організації діяльності пунктів незламності. Як вже повідомлялося раніше, з 1 жовтня 2023 року на території громади забезпечено безперебійну роботу 14 таких пунктів.
Також присутні заслухали інформацію про стан реалізації в громаді Державної програми єВідновлення. Так, станом на 31 жовтня 2023 року за програмою єВідновлення комісією з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна опрацьовано 69 заяв. Сума компенсації склала понад 5194701,7 гривень.
За результатами засідання членами Координаційного центру напрацьовані основні напрями подальшої роботи та надані відповідні доручення.
«Питання соціального захисту, забезпечення прав і свобод ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб та уразливих верств населення є особливо актуальним в умовах військового стану. Наше спільне завдання – напрацювати механізм координації дій й оперативно реагувати на виклики, спричинені повномасштабною війною», – наголосив Ігор Курдя, заступник начальника Добропільської МВА.

Також зверніть увагу...