«Подаруй світло дітям»

У рамках проєкту благодійного фонду «Save Ukraine» під назвою «Подаруй світло дітям» двоє дітей Добропільської громади, які втратили одного з батьків – Захисника чи Захисницю України та отримали статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, отримали подарунки у вигляді «рюкзаків безпеки». Планшети, та інші приємні речі, які були  подаровані дітям, дозволять їм ефективно розвиватися й навчатися під час війни. А розвиваюча іграшка, плед, ліхтарик і світловідбиваючий елемент стануть корисними бонусами в осінньо-зимовий період.

Заступник начальника Добропільської МВА Ігор КУРДЯ під час вручення подарунків, поспілкувався з дітьми. Вони активно підтримували розмову й не втрачали можливості висловити своє бачення щодо різних речей і ситуацій. І це невимовно радує! «Діти, які втратили батьків військовослужбовців внаслідок російської агресії, вони як ніхто потребують нашої підтримки й уваги, аби пережити втрату найдорожчих людей і продовжувати жити, мріяти, крокувати до власного майбутнього. У кризові часи ми не маємо часу на довгі роздуми про те, як далі нам діяти аби кожна дитина мала доступ до здобування знань, ми маємо реагувати швидко й надавати дитині саме те, чого вона потребує. І часто це не лише знання з певних шкільних предметів, а й психологічна підтримка, забезпечення ментального здоров’я й добробуту дитини. Ми вдячні нашим партнерам за увагу та підтримку до дітей цієї категорії» – зазначив Ігор КУРДЯ.

Співпраця займає надважливе місце у будь-якій діяльності, особливо у благодійній. Дякуємо за довіру й партнерські стосунки!

Також зверніть увагу...