“Від білої тростини до відкритих сердець”

15 жовтня щороку в світі відзначається День Білої тростини – це важлива дата для всього суспільства, яке не повинно забувати про те, що незрячі люди є повноцінними членами суспільства. Головні гасла Міжнародного дня білої тростини – толерантність, рівноправність та інтеграція.
В рамках заходів, присвячених цьому дню, керівництво Добропільської міської військової адміністрації відвідало сім’ї осіб з інвалідністю по зору, щоб поспілкуватися з ними, підтримати та з’ясувати проблемні питання, з якими вони зіштовхуються у повсякденному житті для подальшого їх вирішення.
“Головна мета цього заходу – ще раз привернути увагу громадськості до проблем незрячих людей, які часом подовгу залишаючись непоміченими, живуть поруч з нами і не бачать всіх фарб навколишнього світу, щоб зрозуміти і прийняти один одного такими, які всі ми є.  Я хочу висловити кожному з них свою повну підтримку та повагу. Солідарність із такими людьми і посильна допомога – це ознака сучасної людини, яка розуміє їх проблеми і готова завжди прийти на допомогу” – відзначив начальник Добропільської МВА Андрій БОНДАРЕНКО

Також зверніть увагу...