1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Сьогодні, 1 жовтня – День Захисників і Захисниць України. День тих, хто стояв і стоїть за обороною нашої держави, тих, хто уособлює нерозривний зв’язок усіх поколінь відважних воїнів, як пам’ять про тих, хто в різні періоди нашої історії захищав землю від ворогів і боронить її зараз. У воєнний час це, безсумнівно, найважливіше свято в році, адже тільки завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зберегла свою незалежність.
Нині слова подяки линуть до всіх Захисників і Захисниць України, наших хоробрих воїнів на передовій. Ви – надійна опора, захист і щит нашого народу, спокій наших домівок, рідних і близьких у Ваших надійних та сильних руках. Нехай усі Ваші дороги ведуть до благополуччя і нових перемог, будь-які починання дають відмінний результат і гарний настрій, нехай будь-яка вершина підкоряється вашій мужності та наполегливості.
Не втомлюємося дякувати за те, що завдяки Вам, ми в тилу можемо працювати та жити заради перемоги. Дякуємо за стійкість і за спротив, дякуємо, що надихаєте на більше!
З повагою, Ірина ШИРИНА та колектив управління

Також зверніть увагу...