Сьогодні в Добропіллі до Дня Захисників і Захисниць України відбувся мітинг-вшанування героїв, що захищали та захищають цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.
У рамках заходу в місті відкрили пам’ятний стенд «І біль не стихне у віках».
Біля пам’ятного знаку воїнам, загиблим в АТО/ООС, Захисникам і Захисницям України прийняли участь близькі та рідні загиблих героїв, керівництво Добропільської МВА, представники підприємств, організацій, установ, силових структур та військовослужбовці.
Зі словами поваги до сімей загиблих військовослужбовців та учасників бойових дій звернувся начальник Добропільської міської військової адміністрації Андрій Бондаренко.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували захисників та захисниць, які загинули в боротьбі за Україну та поклали квіти до пам’ятного знаку.
Напередодні Дня Захисника та Захисниці України представники Добропільської міської військової адміністрації та управління соціального захисту населення Добропільської міської ради відвідали сім’ї військовослужбовців, які віддали своє життя за волю та незалежність держави, передали продуктові набори, поспілкувалися з родичами, вшанували пам’ять загиблих. Сім’ї наших Героїв мають відчувати, що вони не залишені сам на сам зі своїми проблемами.

Також зверніть увагу...