ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ!

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради інформує, що з вересня 2022 року БО «БФ «SОS Штаб громадської оборони» започаткувала благодійний партнерський проєкт «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці – Подільському. Мета – поліпшення психологічного стану дітей, їх соціалізація та оздоровлення.

Програма розрахована на 30 днів. Діти перебувають під постійним наглядом вихователів (один вихователь на групу з 10 осіб), проживають у комфортних 2-3-4-місних номерах зі зручностями, отримують 4-разове харчування. З юними учасниками проєкту працюють психологи (групові тренінги та, за потреби, індивідуальні консультації), проводяться заняття психосоціальної підтримки, майстер-класи та екскурсії, також дітей залучають до спортивних активностей за відсутності протипоказань. Під час навчального року діти продовжують навчання онлайн в обладнаному для цього приміщенні з безперебійним інтернетом.

Проєкт «Дітям Війни» базується на закритій території у парковій зоні готельного комплексу «Гала Готель», площею 1,5 га, із затишними альтанками, тенісним кортом, боулінгом, дитячим майданчиком, досвідченим та кваліфікованим персоналом, наявністю бомбосховища. Це комфортні умови проживання та якісне харчування. Унікальністю комплексу є кювет з артезіанською водою типу «Нафтуся».

Благодійний фонд розуміє скрутне становище громадян і постійно працює над можливістю цілковито безкоштовної участі кожної дитини у проєкті, але наразі може запропонувати прийняти дітей на умовах часткової фінансової участі.

Загальна вартість одного дня перебування дитини у проекті «Дитина Війни»      складає 1430 грн., фонд має змогу покрити понад дві третини цієї суми.

Презентація проекту «Дітям війни» та посилання на щоденники проекту на ютуб-каналі фонду.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLXqp875sxXFjIEOPeffNLsL7SZfjpSVtR

Для більш детальної інформації звертайтеся за телефонами: 067-384-43-44, 

096-842-68-90

Також зверніть увагу...