З 6 по 7 вересня 2023 року у рамках реалізації проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та за сприянням Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», у м. Дніпро відбувся Міжрегіональний Форум «Ради ВПО Східних регіонів». У форумі приймали участь представники обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, представники Рад ВПО Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Херсонської областей, та представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
🇺🇦Делегацію представників Донецької області очолила директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена ТОКАРЕВА. Ірина ШИРИНА, начальник управління соціального захисту Добропільської міської ради мала нагоду представляти Добропільську міську територіальну громаду на цьому заході як відповідальна з питань внутрішньо переміщених осіб в Добропільській міській територіальній громаді.
🇺🇦На порядку денному обговорювалися питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаду, забезпечення житлом, сприяння їх працевлаштуванню, надання гуманітарної, правової та психосоціальної допомоги.
🇺🇦Особливу увагу було приділено питанням внутрішнього переміщення в регіонах, створенню в громадах Рад ВПО, як платформ спільних дій інститутів громадянського суспільства, органів державної влади та органів місцевого самоврядування на шляху до інтеграції ВПО в приймаючі громади, взаємодії міжнародних та місцевих організацій щодо підтримки, розвитку можливостей та інструментів участі в інтеграції ВПО.

Також зверніть увагу...