Запрошуємо до оздоровлення та відпочинку дітей у ДПУ «МДЦ «Артек»

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради проводить підбір дітей, для оздоровлення та відпочинку протягом жовтня, листопада та грудня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек». Оздоровлення та відпочинок можуть отримати діти у віці від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки а саме:

  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
  • діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, при здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Оздоровлення буде проводитися у таборах, які знаходяться у Києві та в Закарпатській області (Свалявський р-н, с. Березники).

За детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Добропільської міської ради за тел. (06277)2-80-59. 

Також зверніть увагу...