1 вересня – День знань!

1 вересня – це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління, бо складну і тернисту дорогу пізнання ми прокладаємо впродовж усього життя. Це свято насамперед тих, хто вперше переступає поріг школи. Тих, хто щоденно віддає дітям свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.
Першовересень нині не схожий на інші, бо триває повномасштабна війна росії проти нашої держави. Ніхто не сподівався, що нам буде кинуто такий виклик. Ми складаємо іспит на стійкість, мужність, єдність думок і дій.
Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради також долучилося до привітань. 10 школяриків, чиї батьки працюють в управлінні, були запрошені на привітання з цим святковим днем.
Ірина ШИРИНА, начальник управління соціального захисту населення Добропільської міської ради особисто зустріла здобувачів освіти. На дітей чекала цікава програма: ігри, конкурси, чаювання та спілкування, подарунки у вигляді шкільного приладдя, а головним подарунком для всіх дітей стала захоплююча екскурсія по управлінню, під час якої діти своїми очима змогли побачити де працюють їхні батьки. Начальник управління також радо запросила на екскурсію до свого кабінету хлопчиків і дівчаток, розказала про свою роботу, показала нагороди управління, чим виявила жвавий інтерес і захоплення у дітей.
Наприкінці цієї неймовірної зустрічі Ірина ШИРИНА побажала школярам добра і здоров’я, мирного неба, невичерпної наснаги. Ніколи не зупинятись на досягнутому, сміливо підкорювати нові вершини знань. Зростати патріотами своєї Батьківщини, нести у своїх серцях почуття гордості за приналежність до незламного українського народу, який героїчно боронить нашу державу, її незалежність і цілісність.

Також зверніть увагу...