Відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Добропільській міській військовій адміністрації

29 серпня 2023 року під головуванням заступника начальника Добропільської міської військової адміністрації Ігоря Курді відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Добропільській міській військовій адміністрації. На заході були присутні керівники управлінь, служб, представники ДСНС, РТЦК та СП, громадських об’єднань.
Ірина Ширина, начальник управління соціального захисту населення Добропільської міської ради презентувала розроблені «Дорожню карту ВПО» та «Інформаційну листівку ветеранам війни, членам їх родин та родинам загиблих (померлих) Захисників/Захисниць України». За її словами, використання даних листівок дають можливість цивільному населенню, ВПО, ветеранам війни вчасно отримати підтримку і супровід.
Ганна Мартинова, медичний директор комунального некомерційного підприємства «Добропільський центр первинної медико – санітарної допомоги», доповіла про надання психосоціальної підтримки цивільному населенню Добропільської міської територіальної громади, що постраждало внаслідок воєнних дій, та підтримки їх ментального здоров’я. Вона зазначила, що був заключений меморандум про взаєморозуміння між Фемелі Хелс Інтернешнл 360 (FHІ) та КНП «Добропільський ЦПМСД» про надання психологічної допомоги мешканцям Добропільської громади. Мешканці можуть звернутися до психолога як самостійно, так із рекомендації сімейного лікаря. Психологічна підтримка та допомога може бути надана в рамках від однієї до декількох зустрічей, в залежності від запиту та проблеми, з якою звертається бенефіціар.
В ході засідання також були розглянуті питання щодо сприяння занятості населення та заохочування працевлаштування безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених осіб.
За результатами засідання керівником Координаційного центру Ігорем Курдею було надано доручення членам Координаційного центру та визначені питання для розгляду на наступному засіданні.
Працює «гаряча» лінія Координаційного центру підтримки цивільного населення для надання допомоги постраждалим внаслідок збройного конфлікту. Телефони «гарячої» лінії (06277) 2-78-75, (06277) 2-80-59.

Також зверніть увагу...