29 серпня — День пам’яті Захисників і Захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті Захисників і Захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину. Збереження і гідне вшанування пам’яті полеглих Захисників і Захисниць України є священним обов’язком держави і суспільства.

29 серпня – дата Іловайської трагедії, коли загинуло щонайменше 368 українських військових. В цей день ми згадуємо не лише тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а й полеглих Захисників і Захисниць України в російсько-українській війні від 2014 року. Вони стоять в одному ряду з усіма поколіннями борців за волю і державну самостійність.

До вшанування загиблих хвилиною мовчання долучились спеціалісти управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, спеціалісти територіального центру соціального обслуговування м. Добропілля, Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Пам’ять про наше героїчне минуле й сьогодення є важливим елементом національної свідомості, бо вона об’єднує українців. Тож пам’ятаймо про наших полеглих Героїв, які допомагають нашим воїнам тримати прапор свободи!

Також зверніть увагу...