З 01 липня 2023 року по 05 серпня 2023 року на запрошення Київської школи державного управління імені Сергія Нижного спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції  (НАЗК) відбулося онлайн-навчання за авторським курсом Джеймса Комі «Етичне лідерство» в якому приймали участь представники управління соціального захисту населення Добропільської міської ради.

Основною метою курсу є широке обговорення концепції державного управління Джеймса Комі, в основі якої лежить ідея етичного лідерства, за якими рішення ухвалюються відповідно до вищих цінностей, а невласних переконань.

В рамках програми авторського курсу учасники отримали унікальні знання на основі досвіду Джеймса Комі, зокрема, розуміння концепції етичного лідерства та способів її впровадження. По завершенню навчання учасники отримали сертифікати про успішне складання навчальної програми. 

Вдячні нашим партнерам за надану можливість прийняти участь у навчанні та сподіваємось на подальшу співпрацю в напрямку концепції етичного лідерства та способів її впровадження.

Також зверніть увагу...