23 липня 2023 року у рамках Меморандуму про співпрацю між Добропільською міською військовою адміністрацією Покровського району Донецької області та громадською приймальнею Української Гельсінської спілки з прав людини у м.Покровськ відбувся черговий прийом мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб з питань правового забезпечення суспільно значимих питань.
7 осіб мали змогу отримати правову допомогу. Юристи Української Гельсінської спілки з прав людини у м.Покровськ надали вичерпні відповіді з питань трудового законодавства, питань пенсійного забезпечення, сімейного права, питань права власності та спадкування, особливу увагу було приділено питанням відшкодування зруйнованого житла.
Начальник управління соціального захисту Ірина Ширина подякувала нашим партнерам за надану допомогу та підтримку, а також висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю в напрямку консолідації зусиль, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема, права на безоплатну правову допомогу.
Загалом, на сьогоднішній день, послугами безоплатної правової допомоги Української Гельсінської спілки з прав людини у м.Покровськ скористалися 37 мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб. В подальшому також планується організація робочих зустрічей та проведення прийомів мешканців із правових питань.
Про проведення наступної зустрічі додатково буде повідомлено на інформаційних платформах управління соціального захисту населення Добропільської міської ради:
Сайт управління – https://uszn-dobr.gov.ua/
Довідки за телефонами:
(06277) 2-80-59,
(06277) 2-78-75.

Також зверніть увагу...