З 21 липня по 18 серпня 2023 року у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Добропільською міською військовою адміністрацією Покровського району Донецької області та Відділенням Польської Гуманітарної Акції в Україні з метою проведення заходів з психосоціальної підтримки місцевого населення та ВПО, які проживають на території Добропільської громади було проведено тренінг з психосоціальної підтримки місцевого населення та ВПО, які проживають на території Добропільської громади на тему «Важливі навички в періоди стресу».
У колі колег та однодумців обговорювалися такі питання:
-як надати першу психологічну допомогу;
-як емоційно підтримати рідних та близьких людей: коли це необхідно робити та які слова підібрати;
-підвищення впевненості у власних здібностях і можливостях;
-подолання негативних установок і стрес-факторів, які впливають на продуктивність роботи.
Під час проходження тренінгу були отримані цінні практичні рекомендації, цікава інформація, була надана можливість спробувати на собі ефективні техніки подолання стресу. 31 учасник тренінгу отримав сертифікат партнерів та безцінну можливість поближче поспілкуватись один з одним.
Ірина Ширина, начальник управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, як координатор проведення заходів, подякувала нашим партнерам за надану допомогу та підтримку, а також висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю в напрямку напрацювання соціально обґрунтованих рішень з питань отримання внутрішньо переміщеними особами та цивільним населенням громади психосоціальної підтримки.
Спеціалісти управління продовжують свою роботу в рамках Меморандуму про взаєморозуміння.
Координування зустрічей та запис бажаючих отримати психологічну підтримку або консультацію можна за телефоном (06277) 2-78-75.

Також зверніть увагу...