ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2023

В Добропільській міській територіальній громаді продовжується оздоровча кампанія дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. До ДПУ «МДЦ «Артек» на ІІ оздоровчу зміну «Культурно-мистецький проект «Все буде – Україна!» (період оздоровлення з 12.08.2023 по 01.09.2023) направлена одна дитина.  Бажаємо  дитині гарно відпочити і набратись сил  та енергії!

Також 13 серпня повернулися з Німеччини діти, які відпочивали з 29.07.2023 по 12.08.2023 в дитячому центрі Prebelower Kinderlend. Відпочинок включав походи, сплави на каное, будівництво плотів, спортивні заходи, такі як: плавання в озері, футбол і волейбол, творчі заходи: розмальовування футболок, вечори барбекю і багаття, а також дві великі одноденні поїздки, в тому числі до м.Берлін.  Здається, що за цей короткий час діти подорослішали,  отримали безліч гарних емоцій та знайшли багато нових друзів!!!.

Бажаємо дітям щодня бути радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій, а літо – це пора для відпочинку.

Також зверніть увагу...