Створення системи надання послуги раннього втручання

Раннє втручання – міждисциплінарна сімейно-центрована система допомоги дітям раннього віку з порушеннями розвитку та дітям груп біологічного і соціального ризику, яка спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини. Послуга раннього втручання надається дітям у віці до трьох років одинадцяти місяців двадцяти дев’яти днів, які мають порушення розвитку або в яких є ризик виникнення таких порушень, і їхнім сім’ям.

Головна цінність раннього втручання в тому, що комплексом індивідуально підібраних послуг охоплюється як дитина, так і її родина.

Це дає можливість батькам допомогти дитині досягти максимуму її індивідуального потенціалу розвитку, зберегти родину для дитини, покращити психологічний стан батьків та у багатьох випадках запобігти інвалідизації дитини.

 Донецька область бере участь у пілотному проєкті «Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя».

З метою розвитку послуги раннього втручання в Добропільському центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю створено відділення соціальної та ранньої реабілітації.

Довідки за телефоном (06277) 2-80-59.

Також зверніть увагу...