11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО .

📆11 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО . Основні зміни в порядку призначення виплат спрямовані на фокусуванні підтримки на найбільш незахищених громадян і родин, що перебувають у скруті.
👉Серед низки змін , які вже набрали чинності, – запровадження двох виплатних періодів (‼️15 та 28 числа кожного місяця), замість трьох, як це було раніше (3, 13 та 23 числа кожного місяця). ✅Це означає, що Мінсоцполітики перераховує бюджетні кошти для виплати допомоги на проживання для ВПО після 15 і 28 числа щомісяця.
Відповідно, у серпні 2023 р. нарахування та виплата допомоги на проживання для ВПО переважній більшості внутрішньо переміщених осіб відбудеться після 15 серпня. 28 серпня відбудеться нарахування та виплата допомоги тим, кому вона призначена або донарахована вже після 15.08.23.
🔰Звертаємо увагу, що сам розмір виплат при цьому залишається таким же, яким він був і до цього:
2 тис грн – на одну дорослу особу, яка стала внутрішньо переміщеною особою
3 тис грн – на одну дитину або особу з інвалідністю-ВПО.

Також зверніть увагу...