ВВЕДЕНА НОВА ПОСЛУГА

Згідно з укладеною Угодою між Добропільським центром комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля та Добропільським міським центром соціальних служб  з метою реалізації прав та соціальних гарантій незахищених верств населення громади, розширення переліку соціальних послуг, запроваджена, на час дії воєнного стану, нова послуга з перевезення осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю,  які мають порушення опорно-рухового апарату та інших маломобільних груп населення.

Послуга здійснюється спеціалізованим автомобілем Citroen Jumper, отриманим завдяки співпраці керівництва Добропільської міської військової адміністрації з  благодійною організацією «BEforUkraine» та Благодійним фондом «Милосердя та Здоров’я».

Автомобіль для перевезення має відповідне оснащення: електропідіймач для крісел колісних, мобільний пандус, розкладні крісла для супроводжуючих. Послуга надається безкоштовно.

З питань можливості здійснення поїздки до об’єктів соціальної інфраструктури необхідно звертатися до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля або за телефоном (06277)2-67-13.

Також зверніть увагу...