18 липня 2023 року у рамках Меморандуму про співпрацю між Добропільською міською військовою адміністрацією Покровського району Донецької області та  громадською приймальнею Української Гельсінської спілки з прав людини м.Покровськ відбувся перший прийом мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб з питань правового забезпечення суспільно значимих питань.

Близько 25 осіб мали змогу отримати правову допомогу. Координатори Артем Безрук і Володимир Деревянко надали вичерпні відповіді з питань пенсійного забезпечення, сімейного права, питань права власності та спадкування в умовах воєнного стану, відшкодування зруйнованого житла.

Начальник управління соціального захисту Ірина Ширина подякувала нашим партнерам за надану допомогу та підтримку, а також висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю в напрямку консолідації зусиль, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема, права на безоплатну правову допомогу.

Про проведення наступної робочої зустрічі додатково буде повідомлено на інформаційних платформах управління соціального захисту населення Добропільської міської ради:

Фейсбук – https://www.facebook.com/uszndobr/.   

Сайт управління – https://uszn-dobr.gov.ua/

Довідки за телефонами:

(06277) 2-80-59,

(06277) 2-78-75.

Також зверніть увагу...