РОБОТА «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» В ДОБРОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

В Добропільській міській територіальній громаді працює за графіком «мобільний соціальний офіс», основною метою якого є підвищення рівня інформованості та надання соціальної підтримки мешканцям громади безпосередньо за місцем проживання.
03 липня 2023 року за участі фахівців управління соціального захисту населення Добропільської міської ради та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля Донецької області відбулося виїзне обслуговування населення у місті Білицьке.
Під час виїзного обслуговування в місті Білицьке безпосередньо за місцем проживання три особи отримали перукарські послуги та одна маломобільна особа похилого віку була забезпечена механічними ходунками. Консультації з питань соціального захисту населення отримали 4 особи. Основними питаннями, з якими зверталися мешканці, були питання щодо призначення житлових субсидій.
Незважаючи на стрімкий розвиток сучасних форм комунікації, необхідність особистого спілкування залишається вкрай важливим. Саме у таких випадках на допомогу приходить «мобільний соціальний офіс», тому робота продовжується.
Працюємо, разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!
Все буде Україна!

Також зверніть увагу...