Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради доводить до вашого відому інформацію щодо можливості виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок.

За інформацією Нацсоцслужби Федеральне міністерство у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді (BMFSFJ) запрошує дітей віком від 12 до 17 років та супроводжуючих осіб на відпочинок з 29.07.2023 – 12.08.2023 в дитячому центрі Prebelower Kinderlend e.V. (KiEZ Центр дитячого та юнацького відпочинку Пребелов, Пребелов 6-8, 16831 Райнсберг – Кляйнцерланг, Німеччина).

Приймаюча сторона покриває витрати на проживання, повний пансіон, програму відпочинку, медичне страхування та проїзд автобусом до/з польсько-українського кордону для всіх учасників.

Програма 14-денного відпочинку включає походи, сплави на каное, будівництво плотів, спортивні заходи, такі як: плавання в озері, футбол і волейбол; творчі заходи: розмальовування футболок, вечори барбекю і багаття, а також дві великі одноденні поїздки, в тому числі до м. Берлін.

Відповідно до пункту 6 Порядку організації виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 № 1167 (зі змінами), згоду на виїзд дітей за кордон надає Національна соціальна служба.

Наявність у дитини паспорту громадянина України для виїзду за кордон обов’язкова.

Заявки щодо можливості виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок приймаються управлінням соціального захисту населення  до 28 червня 2023 включно.

Додаткова інформація щодо відпочинку в дитячому центрі Prebelower Kinderlend e.V., (Німеччина) за телефоном (06277) 2-80-59.

Також зверніть увагу...