СТАРТ! ДИТЯЧЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ 2023

Оздоровлення та відпочинок дітей

В такі складні часи діти особливо потребують літнього відпочинку.

Війна, яку розпочала росія, внесла серйозні зміни в життя всіх українців. Але попри всі складнощі, ми намагаємося організувати  дітям літній відпочинок.

Сьогодні початок кампанії щодо оздоровлення дітей.

За рахунок коштів міського та обласного бюджетів планується направити на оздоровлення 106 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та виховуються в сім1ях з дітьми, з них із відшкодуванням повної вартості путівки 62 дитини, із відшкодуванням часткової вартості – 44 дитини.

Для оздоровлення протягом 1 першої зміни ( з 17.06. по 08.07.) направляються до Комунального підприємства “Обласний дитячо – молодіжний санаторно-оздоровчий   комплекс “Перлина Донеччини”, який  наразі працює в Закарпатській області, Мукачевський район, с.Карпати, на території санаторія «Карпати», 40 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в т. ч. діти, які  насьогодні виїхали за межі громади, а саме до Одеської області, Кировоградської області, м.Київ, м.Кропівницький. 

Військовою адміністрацією, за рахунок коштів міського бюджету, організований супровід дітей з м.Добропілля до табору, та в зворотьому напряму, також розглянуто питання щодо компенсації вартості проїзду дітей за рахунок коштів міського бюджету.

Сподіваємося, що діти повернуться з позитивними емоціями, новими враженнями, новими друзями, оздоровленими та щасливими.

Також зверніть увагу...