Міністерство соціальної політики надає рекомендації як дистанційно написати заяву про припинення допомоги

Одержувачі державної допомоги (наприклад, при народженні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тощо), які через війну змушені були виїхати за межі України, можуть дистанційно відмовитись від неї, у разі такої потреби.
☝️Для цього можна написати відповідну 🔸заяву довільної форми, зазначивши у ній: 🔹назву органу соціального захисту населення, в якому перебуваєте на обліку; 🔹прізвище, ім’я, по батькові отримувача допомоги; 🔹адресу зареєстрованого/задекларованого місця проживання/перебування; 🔹контактний номер мобільного телефону; 🔹адресу електронної пошти (за наявності); 🔹вид отримуваної допомоги.
Заява щодо відмови від соціальної допомоги направляється електронною поштою або засобами поштового зв’язку на адресу органу соціального захисту населення в Україні
(‼️ у випадку отримання допомоги за зареєстрованим/задекларованим місцем проживання/перебування у територіальних межах Добропільської міської територіальної громади – 1422uszn@mrd.gov.ua).
За необхідності підтверджуючої довідки про припинення виплати допомоги, таку потребу треба вказати у заяві. Орган соцзахисту направить довідку чи її скан-копію, за бажанням громадянина, електронною поштою або засобами поштового зв’язку.
Також, Мінсоцполітики рекомендує особам, які виїхали з територій, на яких ведуться бойові дії, або які тимчасово окуповані російською федерацією, і місцеві органи соціального захисту не мають можливості здійснювати свої повноваження, надіслати таку заяву до органу соціального захисту обласного підпорядкування (https://www.msp.gov.ua/news/8506.html).
📞Додаткова інформація за телефоном (06277) 2-80-59
💙💛Працюємо, разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ! 🇺🇦

Також зверніть увагу...