Уряд запровадив механізм “гроші ходять за дитиною” при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей

З 1 червня розпочнеться реалізація експериментального проекту щодо надання та оплати послуг з оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні.
Родини з дітьми, які опинились в найбільш складних умовах – є малозабезпеченими та мають дітей, які належать до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї, зможуть отримувати кошти для оздоровлення та відпочинку.
Батьки дітей, які відповідають вищезазначеним критеріям, отримуватимуть сповіщення про право на отримання коштів для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку електронним повідомленням. Зокрема, за наявності у батьків встановленого мобільного застосунку Дія на електронному носії, автоматично надійде повідомлення про можливість отримання бюджетної допомоги. Для того, щоб скористатися послугою, батьки, в яких проживають такі діти, зможуть отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (14,165 тис. грн).
Ці гроші батьки зможуть використати для придбання путівки на оздоровлення або відпочинок дитини в одному з таборів вищої категорії, які розташовані в карпатському регіоні (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Тернопільска обл). Кошти можна буде використати в одному із закладів, що містяться у Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей. Наразі у цьому реєстрі є 16 оздоровчих закладів для дітей, які відповідають вищенаведеним критеріям.
Оздоровлюватися за програмою зможуть діти віком 7-18 років. Отже, вже з початку літа, сім’ї, чиї діти відповідають вищезазначеним критеріям, зможуть скористатись нагодою оздоровити своїх дітей у Карпатах.
Перевірити наявність отримувача в переліку можна за посиланням https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health
За детальнішою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, пр-т Шевченка,15,
тел. (06277) 2-80-59

Також зверніть увагу...