18 травня – День вишиванки

Шановні українці!

 Щороку в третій четвер травня ми відзначаємо свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу – День вишиванки. Вишиванка – це той культурний код, який об’єднує українців всього світу. Скільки б не було на ній візерунків і кольорів – у них сама Україна!

В українську вишиванку закоханий увесь світ, але лише для нашого народу вона є не просто вбранням, а оберегом й унікальним національним кодом. Це символічна річ для кожного з нас! У кожному символі – пташці чи квітці, в орнаменті можна побачити послання з минувшини нашої країни та історію свого роду. Одягаючи вишиту сорочку, ми вбираємо у себе пам’ять поколінь, мужність і відвагу українських героїв, любов і ніжність наших матерів, засвідчуємо приналежність до української нації та повагу до своєї культури. З-поміж усіх модних тенденцій є вічна класика і непохитний бренд – українська вишиванка!

Сьогодні особливий день саме тому, що нині українці об’єднані, як ніколи раніше! Нас єднає спільне прагнення до Перемоги! Голоси мільйонів українців злилися в один єдиний голос нації, який звучить потужно на увесь світ. Нас не зламає війна. Україна – це наша земля!

Вітаємо з Днем вишиванки та бажаємо усім нам якнайшвидшої Перемоги!

Також зверніть увагу...