26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

37 років тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, ліквідатори виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.

Враховуючи події сьогодення, коли Україна протистоїть військовому вторгненню росії, ми вшановуємо пам’ять тих, хто прийняв на себе удар страшної екологічної катастрофи. У цей день біля пам’ятного знаку в Добропільській громаді відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати загиблих та згадати про страшну трагедію прийшли ліквідатори аварії.

У знак шани представники Добропільської міської військової адміністрації поклали квіти до монументу ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто першим прийняв на себе удар страшної катастрофи.

Висловлюємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін чорнобильцям за їхній подвиг і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Також зверніть увагу...