Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» надає послуги в Івано-Франківську

Українці прожили нелегкий рік – війна не тільки поламала більшість планів, а й змусила країну працювати в абсолютно нових, складних умовах та шукати рішення викликам, спричиненим повномасштабним вторгненням рф.

Повномасштабне вторгнення рф в Україну стало викликом для всіх сфер діяльності держави, у тому числі і соціальної. Не став винятком і Державний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», який релокувався з Краматорська до Івано-Франківська.

В березні 2023 року Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» включений до Переліку реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю від 27.03.2019 № 309 (№23 в списку);

*  режим роботи закладу цілорічний;

* реабілітаційні заходи надаються за всіма основними нозологічними формами захворювання;

*  в рамках комплексної реабілітації Державний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» надає послуги з:

– соціальної реабілітації;

– психологічної реабілітації;

– фізичної реабілітації;

– фізкультурно-спортивної реабілітації;

– медичного спостереження та медичної реабілітації.

Пам’ятаємо, що ми Українці!

Віримо в Перемогу!

Також зверніть увагу...