ПРИХИСТОК – прихисти своїх

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради проводить прийом громадян за програмою “Прихисток” – які безкоштовно розмістили у своїх житлових приміщеннях внутрішньо переміщених осіб.
Щоб отримати компенсацію за березень 2023 року, власники житла повинні з 1 по 5 квітня 2023 року надати відповідні заяви.
Куди звертатися: м. Добропілля, пр-т Шевченка, 15
Заява подається в паперовій формі безпосередньо в управлінні.
При подачі заяви у паперовому вигляді власники житлових приміщень повинні мати:
документи, які посвідчують їх особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків;
реквізити банківського рахунку для перерахування суми компенсації (при першому зверненні чи в разі змін рахунка).
ВАЖЛИВО Компенсується проживання лише переміщених осіб з територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих РФ, та тим, житло яких зруйноване або непридатне для проживання.
Зверніть увагу! Компенсація за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які є членами сім’ї власника житла не надається.
Компенсація надається за умови відсутності заборгованості зі сплати за ЖКП (газопостачання, електропостачання, водопостачання, теплопостачання, квартплата, сміття). Враховуючи зазначене, щоб отримати компенсацію, необхідно розрахуватися за спожиті послуги. Також, при зверненні на прийом, рекомендуємо мати з собою платіжні документи (квитанції) та (або) документи, що підтверджують оплату боргу (за наявності).
Наголошуємо на відповідальності за подання достовірних відомостей, які впливають на право отримання компенсації, в т.ч. щодо факту розміщення та безоплатного проживання ВПО та своєчасного повідомлення про зміни обставин (про припинення розміщення).
Додаткова інформація за телефоном (06277) 2-80-59
Працюємо, разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Також зверніть увагу...