21 березня – Всесвітній день соціальної роботи

Щорічно третього вівторка березня відзначається Всесвітній день соціальної роботи.

У 2023 році дата святкування припадає на 21 березня. Свято започаткувала Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи сумісно з Міжнародною федерацією соціальних працівників в 1983 році.

Метою Всесвітнього дня соціальної роботи є привернення уваги влади та суспільства до проблеми соціальної незахищеності, обмін досвідом представниками різних держав та розвиток соціальної сфери. Соціальна робота полягає у захисті та допомозі громадянам.

У цьому році виповнюється 40 років, як відзначають Всесвітній день соціальної роботи. Це ключовий день у році, коли соціальні працівники всього світу об’єднуються, щоб просувати нашу спільну ідею в усьому світі.

У період воєнного стану управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Добропілля, Добропільський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю та Добропільський міський центр соціальних служб   також не припиняють свою роботу. Разом з міською владою спрямовується робота на забезпечення соціального захисту населення, надання соціальних послуг, підтримку і вирішення проблемних питань мешканців громади.

Працюємо, разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

 

Також зверніть увагу...