Проект Мінветеранів за участі Червоного Хреста для ветеранів із інвалідністю

Через платформу https://eveteran.gov.ua/ можна подати заявку на отримання грошової допомоги на суму 16 тисяч гривень ветеранам, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни.

Хто може подати заявку на отримання допомоги?

Проєкт поширюється на повнолітніх громадян України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Ветерани зможуть отримати грошову допомогу одноразово одним платежем у розмірі 4 тисячі гривень на місяць. Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців незалежно від отримання інших видів допомоги, тобто загальна сума допомоги становить 16 тисяч гривень.

Детальна інформація щодо проекту розміщена за посиланням https://bit.ly/3YSUf9h.

Звертаємо увагу, що всі питання пов’язані з реєстрацією, розглядом документів та прийняттям рішень щодо надання допомоги віднесено до компетенції виключно установ, відповідальних за реалізацію проєкту. Управління не має доступу до інформації та не впливає на процедуру розгляду заявок та терміни їх виплат.

 

Також зверніть увагу...