Шановні ветерани війни та члени їх сімей, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів, Захисників та Захисниць України!

Внаслідок ганебної збройної агресії проти України велика кількість наших громадян опинилася у важких життєвих обставинах та потребують соціальної, психологічної та професійної адаптації. Одним із шляхів досягнення соціальної єдності та зміцнення довіри у громадян є реалізація соціальних програм, що спрямовані на підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. З цією метою держава надає право на безкоштовне відновлення фахових знань, перепідготовку та підвищення кваліфікації низки категорій громадян, в тому числі – внутрішньо переміщених осіб. Наразі, успішно діють програми навчання за ваучерами Центру зайнятості та навчання за Програмою професійної адаптації.

Наш заклад має багаторічний досвід роботи в сфері післядипломної освіти (освіти дорослих). Інститут є провайдером освітніх послуг Центру зайнятості, Національної агенції України з питань державної служби та ін.

Міжгалузевий інститут післядипломної освіти НТУ «ХПІ» має необхідні ресурси та спеціально розроблені освітні програми, що спрямовані на розвиток фахових компетенцій, необхідних на ринку праці. До навчальних планів включено питання психологічної адаптації, практичні поради щодо пошуку роботи, працевлаштування та закріплення на новому робочому місці. Всі наші програми адаптовані для дистанційного синхронного формату, а заняття проходять у вечірній час – то ж, ми працюємо на всій території України!

Найближчим часом перед нами постане складна і відповідальна задача: післявоєнне відновлення нашої Батьківщини! Та цей процес не є можливим без міцного підґрунтя: оскільки в складних умовах розвитку економіки та мирного життя основним фактором, що забезпечує успіх, є інтелект і освіченість нації!

Інформаційні матеріали доступні для завантаження за посиланням bit.ly/3YPMaCk

Готові відповісти на Ваші запитання за телефоном:

+38 (050) 934-66-53 (Людмила Василівна).

Все буде Україна!

Також зверніть увагу...