15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Тридцять чотири роки тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані. Саме в цей день в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні, біля пам’ятника на честь воїнів-інтернаціоналістів, відбулося урочисте покладання квітів. Традиційно у заході взяли участь учасники бойових дій на території інших держав, члени сімей загиблих воїнів-афганців, громадськість, керівництво міста.

Міська влада спрямовує свою роботу на забезпечення соціального захисту сімей загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів, їх підтримку і вирішення проблемних питань.  В рамках реалізації Комплексної програми «Громада Вами опікується» Добропільська міська військова адміністрація надала матеріальну допомогу 37 ветеранам війни з числа воїнів-інтернаціоналістів, які приймали участь у бойових діях на території інших держав.

З кожним роком історія віддаляє нас від років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини, які з честю і сьогодні, під час російської навали, виконують свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

Висловлюємо шану і подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, вірність присязі і честі.

Також зверніть увагу...