Розповідаємо про електронний кабінет особи з інвалідністю

Друзі, сьогодні розповідаємо про електронний кабінет особи з інвалідністю.

Електронний кабінет особи з інвалідністю – це є зручний сервіс, який допоможе оперативно отримати допоміжні засоби реабілітації. Даний сервіс доступний на Порталі Централізованого банку даних осіб з інвалідністю.

ПЕРЕВАГИ сервісу

Завдяки сервісу люди, зареєстровані в централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ) отримають можливість:

  • подачі заяв про потребу в забезпеченні допоміжними засобами реабілітації та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання кваліфікаційним електронно-цифровим підписом(далі – КЕП);
  • подачі заяв про вибір підприємства шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання КЕП;

а також здійснення зворотного зв’язку:

можливість надсилання людям з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення допоміжними засобами реабілітації та пакету документів, інших інформаційних повідомлень.

УВАГА! Якщо людина з інвалідністю не зареєстрована в ЦБІ

Потрібно подати заяву про первинну реєстрацію в ЦБІ – пункт головного меню Електронного кабінету особи з інвалідністю «Заява про первинну реєстрацію в ЦБІ»

Для реєстрації у якості користувача Електронного кабінету необхідно виконати наступне:

  1. Якщо є кваліфікований електронно-цифровий підпис (КЕП) можливо виконати первинну реєстрацію в Електронному кабінеті самостійно без необхідності особисто звертатися до органів соціального захисту населення – посилання «Реєстрація» на головній сторінці електронного кабінету АБО
  2. Якщо КЕП відсутній, потрібно особисто звернутися до управління соціального захисту та подати заяву про реєстрацію в Електронному кабінеті особи з інвалідністю ЦБІ, в результаті буде надано код авторизації. Цей код авторизації є секретним, тому його необхідно зберігати в таємниці до закінчення первинної реєстрації!

Для завершення первинної реєстрації необхідно виконати наступні дії:

  • зайти на головну сторінку Електронного кабінету та обрати пункт меню «Реєстрація на Порталі ЦБІ»;
  • заповнити реєстраційну форму – ввести логін, пароль, підтвердження паролю, електронну адресу, обрати вид реєстрації – без КЕП або з КЕП.

Детально ознайомитися з інструкцією (відеоінструкцією) користувача електронного кабінету особи та навчальним відео можна за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/20999.html

Отримати доступ до електронного кабінету особи з інвалідністю та зареєструватися у ньому можна за посиланням https://ek-cbi.msp.gov.ua/ або на офіційному сайті Мінсоцполітики в розділі «Особам з інвалідністю».

Додаткова інформація за телефоном (06277) 2-80-59

Працюємо, разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Також зверніть увагу...