ЩИРА ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ!

В цей нелегкий для України час спротиву російській агресії  весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто чекає допомоги.

Так управління соціального захисту населення Добропільської міської ради висловлює найщирішу вдячність нашим шановним партнерам Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців та Благодійній організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за отриману вкрай необхідну підтримку, особливо в цей надзвичайно складний для нашої громади час.

В середині минулого року управління прийняло участь в проєкті «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. В рамках реалізації зазначеного проекту, з метою надання  методологічної підтримки працівникам управління, наші партнери постійно організовували та проводили вебінари  на найактуальніші теми щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

А вже у перші дні поточного року в рамках зазначеного проєкту управлінням було отримано від Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» безкорисливу благодійну допомогу у вигляді канцелярського приладдя. Було отримано усе найнеобхідніше для покращення роботи управління щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді, а саме: офісний папір, поштові конверти, файли, різноманітні папки, ручки, олівці, скріпки, тощо.

Дякуємо Вам за можливість приймати участь у проєкті, за підтримку та Ваші щирі і чуйні серця! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

Також зверніть увагу...