З добром у серці

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їхніх серцях віру в чудеса. Ми всі, і діти, і дорослі, щорічно очікуємо Різдвяні та Новорічні  свята. Особливо це відчувається цьогоріч, в такий складний для всіх нас час.

Вихованці Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю з нетерпінням чекають дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка зі Святим Миколаєм, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!

Вітали дітей справжні чарівники – Святий Миколай та начальник Добропільської міської військової адміністрації Андрій Бондаренко, які подарували їм солодкі подарунки.

Наші діти теж приготували подарунки – привітали всіх зі святом гарним віршем з побажаннями  та подарували Андрію Бондаренку чарівний  чобіток.

Святкову атмосферу новорічного дива створили артисти Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля (директор Валентина Марченко), які подарували дітям справжню новорічну виставу.

Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час конкурсів.

А помічниками Святого Миколая стали люди, які мають чуйне серце,  не байдужі до чужих проблем, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань.

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться».  Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи, поділилися найбільшим, що у них було – ДОБРОМ. Це директор ТОВ «Перспектива» Володимир Антипенко, голова СФГ «Надія» Микола Рижинков, фізичні особи – підприємці Ірина Шнуренко, Юлія Ткаченко, Віктор Рябовол.

Колектив Центру та батьки наших вихованців щиро вдячні всім, хто долучився до доброї справи, допоміг створити свято, подарувати дітям радість та усмішки. Щиро дякуємо вам за турботу!

Бажаємо всім напередодні Різдва Христового та Нового року родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я, успіхів та завжди гарного настрою! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть Мир і спокій!

Також зверніть увагу...