Марафон добрих подій

Добропільський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю приєднується до проведення Марафону добрих подій, який розпочато в Донецькій області напередодні різдвяно-новорічних свят.

«Незважаючи на те, що нашим дітям випало жити в часи війни, ми, дорослі, ніяк не можемо залишити їх без свята. Діти заслуговують на подарунки, на дитинство, а особливо  – під час війни» – відзначив керівник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Настав час для подарунків, святкового настрою та добрих справ. Наші вихованці, як ніхто інший, чекають на чарівні дива, здійснення заповітних бажань та подарунки.

Напередодні Дня Святого Миколая, вже традиційно, ми відвідали наших вихованців, які не можуть самостійно пересуватися,  за місцем їх проживання.

А хто ходить в гості без подарунків? Звичайно, хлопці їх отримали. А це і тепленькі в’язані носочки, солодощі і новорічні сувенірчики, виготовлені нашими молодшими вихованцями.

Марафон триває, ми будемо і далі робити  добрі справи. Закликаємо кожного, хто вірить в чудо, стати справжнім чарівником, здійснивши найзаповітніші дитячі мрії.

Також зверніть увагу...