Челендж Добрих справ

Наближається найулюбленіша пора для дітей – Різдвяно-новорічні свята. І навіть у цей нелегкий час для України  все ж таки необхідно творити добро так, як робив його святий Миколай.  Кожному з нас дуже хочеться, щоб наші діти продовжували вірити в чудеса, добро, дива, вчилися милосердю і доброти у Святого!

Саме це спонукало нас на проведення серед вихованців старшої, молодіжної групи Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю фотоквесту  “Челендж Добрих справ”.

 В чому полягала суть нашого фотоквесту? Кожний з вихованців, бажано кожного дня, виконував добру справу (наприклад, допомогав по господарству, годував безпритульну тварину, обіймав рідну людину, малював малюнок, тощо).

Дякую молоді,  батькам за активну участь в челенджі,  а особливо Ліні С., Ані Д., Ані І., Каті К., Кирилу К., Міші Б., Жені П.

Сподіваюся, що із закінченням свят, ми продовжимо і далі робити добрі справи. Адже це так просто і важливо – комусь посміхнутися, сказати добре слово, подбати про тих, хто менший і слабший нас.

В День Святого Миколая кожен з нас вірить в здійснення найзаповітної мрії, яку виконати може лише Святий Миколай, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Віри, Надії і Любові всім нам!!

Також зверніть увагу...