На жаль, під час війни ворог не тільки безжально нищить будинки та навіть цілі міста, а й забирає найцінніше – людські життя.

Державна допомога дітям померлого годувальника.

Допомога виплачується на дітей померлого годувальника, який на день смерті не мав страхового стажу, необхідного для призначення пенсії в зв’язку з втратою годувальника, до досягнення дитиною повноліття, одному з батьків, або законному представнику дитини.

Дітям померлого годувальника, які навчаються за денною формою навчання в школах, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, державна соціальна допомога призначається до закінчення ними навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення 23 років, а дітям-сиротам – до досягнення 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні.

Державна соціальна допомога надається на дітей померлого годувальника з дня звернення. Якщо звернення щодо призначення допомоги надійшло не пізніше 12 місяців з дня смерті годувальника, допомога призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника.     

За детальною інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення Добропільської міської ради за адресою: проспект Шевченка, 15 та за телефоном (06277)28059.

Допомагаємо, інформуємо заради майбутнього!

Також зверніть увагу...