3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Міжнародний день людей з інвалідністю– день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю в межах комплексної програми «Громада Вами опікується» прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету, допомогу отримає 61 особа.

Завдяки сприянню Добропільської міської військової адміністрації продуктові набори отримали особи, які обслуговуються Територіальним центром соціального обслуговування та вихованцi Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Користуючись нагодою, хочеться висловити слова вдячності всім особам з інвалідністю за силу духу та стійкість, за оптимізм та мужність, за незламність духу та активну життєву позицію, а вашим рідним, близьким та тим, хто поруч – за допомогу і турботу, за підтримку і захист, за щоденне піклування і увагу.

Разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Також зверніть увагу...