День осіб з інвалідністю

Щороку, 3 грудня, українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю – людей, які мають особливі потреби, деякі обмежені можливості і колосальну жагу до життя і праці.

Добропільський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю  ставить собі за мету комплексну реабілітацію, соціальну адаптацію та інтеграцію у суспільство дітей та осіб з особливими потребами.

Саме 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, наш Центр відзначає маленький ювілей,  15-й День народження. Планувалося проведення різноманітних святкових заходів, зустріч почесних гостей і, звичайно ж, подарунки.

На жаль, війна внесла свої корективи в роботу реабілітаційного центру. Багато наших вихованців і  співробітників вимушені були залишити свій дім, знайшовши прихисток в інших містах України та навіть за кордоном.

Але Центр продовжує свою роботу, хоч і в іншому форматі. Вихователі відвідують вихованців за місцем проживання. Щоб діти не відчували дискомфорту, ми продовжуємо з ними працювати: малювати, читати, робити поробки, ходити на екскурсії, грати в різноманітні ігри, проводити спортивні змагання, для тих, хто потребує – лікувальний масаж, а головне – спілкування. Ці заняття проводяться як і індивідуально з дітьми, так і в онлайн-режимі.

Організовано виставку творчих робіт «Тепло наших сердець», на якій представлені роботи наших вихованців, виконані в різних стилях, які вони виробили як самостійно, так і з допомогою наших фахівців та своїх батьків.

З вихованцями старшої, молодіжної групи, в онлайн-режимі проведено години спілкування «Людина починається з добра», «Ми – особливі, та ми не одні».

Сьогодні ми всі переживаємо важкі випробовування, стреси, викликані війною, а тому допомога психолога дуже важлива для всіх, а для наших вихованців та їх батьків – особливо. Протягом всього часу вони отримували психологічні поради, консультації.

Вихованці молодіжної групи разом із вихователем провели акцію дружньої підтримки «Ти – не один!»,  відвідавши за місцем проживання дітей з тяжкими формами хвороби та вручивши їм невеличкі подарунки, виготовлені власноручно.

Всі наші вихованці, які  на сьогоднішній день відвідують Центр, отримали подарунки, придбані завдяки підтримці керівництва військової адміністрації.  

«Ми різні, але ми всі – рівні!» – саме під таким гаслом проходять всі заходи в нашому Центрі, які організовують фахівці.

Давайте всі разом уміти йти назустріч один одному, особливо в такі тяжкі для України часи,  тим більше не забувати про проблеми людей та дітей з непростими долями, допомагати їм долати всі перешкоди!

Також зверніть увагу...